Neden Merkez Teknik Servis

Dünden bugüne rakamlarla Merkez Teknik Servis farkı. 30 yılı aşkın deneyim ve birikime sığdırdığımız müşteri portföyümüzle sektörde iddialıyız.

Merkez Teknik Servis olarak 1985′den bu yana Ümitköy, Çayyolu ve Çankaya bölgesinde Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Klima, Buzdolabı, Elektrik süpürgesi ve diğer Arçelik, Beko ürünlerinde tamir, dönemsel bakım, montaj ve diğer teknik sorunların çözümlenmesinde müşterilerimize tam destek vermekteyiz.

Servisimizde ürünlerinizin tamirinde işçilik, orjinal parça degişimi ve hizmet alanında %100 garanti veriyoruz. 30 yılı aşkın bir süredir Ümitköy, Çayyolu ve Çankaya bölgesinde statik olarak hizmet vermemizi, müşterilerimizle yaşadığımız karşılıklı güven ve kaliteden ödün vermemeye bağlıyoruz. Ümitköy, Çayyolu, Çankaya Yetkili Teknik servisi olarak herzaman yanınızdayız. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Mesai saatlerimiz hafta içi 09.00 - 18.00, hafta sonları Cumartesi 09.00 - 16.00'dır. Yaşamkent, Türkkonut, Beysukent, Konutkent, Koru sitesi, Korukent müşterilerimiz bize en yakın konuşlanmış müşterilerimizdir. Unutmayın kaliteli hizmet kaliteli servis anlayışıyla olur...

74%

KLİMA

87%

BUZDOLABI

84%

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

61%

DİĞER